Zespół .

Orto Viva to młody, ambitny i energiczny zespół osób mających wspólną pasję do pomagania ludziom.

Miła atmosfera, wysoka jakość usług, kompleksowe leczenie to mocne strony Orto Viva.

Serdecznie zapraszamy!

 

 

 

 

 

Lek. dent. Julia Świderska

 

Kierownik Medyczny Orto Viva

Zajmuje się: ortodoncja, stom. estetyczna

Jej przygoda z ortodoncją zaczęła się już na stażu podyplomowym. Jest odpowiedzią na zawodowe poszukiwanie "spełnienia". Ortodoncja to dla niej bez wątpienia najpiękniejsza, ale i trudna dyscyplina stomatologii, wymagająca dużej wyobraźni, wiedzy, cierpliwości oraz strategicznego myślenia. Ta dziedzina stanowi połączenie medycyny i sztuki, objawiającej się kreowanym uśmiechem.

Ceni sobie pracę z ludźmi. Leczenie dzieci i młodzieży oraz praca w zgranym zespole to dla niej duża przyjemność. Obserwacja zmian zachodzących w trakcie trudnej i wymagającej terapii ortodontycznej daje radość i satysfakcję jej oraz Pacjentom. Orto Viva to miejsce w którym tworzy zdrowe i piękne uśmiechy.

Fascynacja tą specjalnością sprawiła, że poświęca jej dużo czasu. Wiedzę i umiejętności zdobywa od uznanych polskich oraz zagranicznych specjalistów z dziedziny ortodoncji oraz ortopedii szczękowej. Traktuje swoją pracę bardzo serio. Tę pasję dzieli ze swoim zespołem. Razem motywują się do podnoszenia kwalifikacji.

Zajmuje się leczeniem ortodontycznym dzieci i dorosłych za pomocą aparatów stałych oraz wyjmowanych. Leczenie Pacjentów opiera się na technice CAD (Wielokierunkowa Jednoczesna Rozbudowa Łuków Zębowych), która daje możliwość leczenia bezekstrakcyjnego z wynikiem pięknego i stabilnego uśmiechu.

 

Lek. stom. Małgorzata Stencel

 

Zajmuje się: endodoncja, chirurgia stomatologiczna, protetyka

Ukończyła wydział stomatologii Akademii Medycznej w Warszawie uzyskując tytuł lekarza stomatologa oraz Medyczne Studium Zawodowe o kierunku Technik Dentystyczny. Swoją wiedzę i umiejętności rozszerza uczestnicząc w licznych kursach, warsztatach,konferencjach. W Orto Viva zajmuję się chirurgią stomatologiczną, stomatologią estetyczną, profesjonalnym, leczeniem endodontycznym pod mikroskopem, protetyką oraz stomatologią zachowawczą w rożnych grupach wiekowych. W pracy obok profesjonalizmu ceni sobie miłą atmosferę w gabinecie, delikatność i eliminację bólu.

 

 

 

 

 

Lek. dent. Katarzyna Bareja-Chaciak

 

Zajmuje się: stomatologia dziecięca, stomatologia zachowawcza, endodoncja

W 2008 roku ukończyła kierunek lekarsko-dentystyczny na Lubelskim Uniwersytecie Medycznym. Uczestniczka licznych kursów i konferencji m.in poświęconych Stomatologii Dziecięcej i współczesnych metod eliminacji stresu u małych pacjentów. W Orto Viva zajmuje się głównie leczeniem zachowawczym i profilaktyka próchnicy dzieci i młodzieży. W swojej pracy szczególnie realizuje się w stomatologii estetycznej i endodoncji. Czas wolny poświęca dwójce dzieci podróżując i aktywnie spędzając czas na świeżym powietrzu.

 

 

 

 

 

Lek. dent. Aleksandra Ługowska

 

Zajmuje się: stomatologia zachowawcza, chirurgia stomatologiczna, protetyka, endodoncja

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Jej celem jest ciągłe zdobywanie i poszerzanie swojej wiedzy, aby móc zapewnić kompleksową opiekę swoim Pacjentom. Dlatego ciągle zgłębia ją uczestnicząc w różnych kursach i szkoleniach. Na co dzień w ORTO VIVA zajmuje się leczeniem zachowawczym dorosłych i dzieci, endodoncją, chirurgią, stomatologią estetyczną oraz protetyką. Indywidualne podejście do każdego Pacjenta oraz współpraca zespołowa to jej zdaniem klucz do osiągnięcia idealnego wyniku leczenia.

 

 

 

 

 

Lek. dent. Remigiusz Czerkies

 

Zajmuje się: implantologia, chirurgia stomatologiczna, protetyka

Absolwent Wydziału Lekarsko-Dentystycznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego 2008. Międzynarodowy Certyfikat Umiejętności w dziedzinie Implantologii Stomatologicznej EDI-OSIS (European Association of Dental Implantologists - Ogólnopolskie Stowarzyszenie Implantologii Stomatologicznej) 2013. Od 2013 w trakcie specjalizacji z Chirurgii Szczękowo-Twarzowej, obecnie asystent w Klinice Chirurgii Szczękowo-Twarzowej Lubelskiego Uniwersytetu Medycznego. Jego motto to diagnoza przyczyn powstania choroby oraz ich eliminacja a nie jedynie leczenie objawowe. Zajmuje się leczeniem chirurgicznym oraz implantoprotetycznym. Prywatnie interesuje się motoryzacją, a w wolnych chwilach jeździ na snowboardzie.

 

 

 

 

Lek. dent. Anna Kuźma

 

Zajmuje się: ortodoncja

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Swoje życie zawodowe poświęca ortodoncji, nieustannie dbając o doskonalenie kwalifikacji zawodowych. Obecnie w trakcie zagranicznych studiów podyplomowych II stopnia - Master of Science in Orthodontics. Staż podyplomowy ukończyła w Mazowieckim Centrum Stomatologii w Warszawie. Uczestniczy w licznych kursach i konferencjach naukowych prowadzonych przez wybitnych ortodontów w Polsce i za granicą. Należy do Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego. Zwraca szczególną uwagę na stabilność leczenia, estetykę i harmonię twarzy. Zajmuje się leczeniem wad zgryzu u dorosłych i dzieci, aparatami stałymi i ruchomymi. Niezwykle przyjaźnie nastawiona do Pacjentów, zaangażowana, chętnie podejmuje trudne wyzwania i stosuje nowoczesne metody leczenia.

 

 

 

Lek. dent. Karolina Wierzejska

 

Zajmuje się: stomatologia zachowawcza, endodoncja, pedodoncja, protetyka

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Młoda, ambitna-już podczas studiów aktywnie działała w Towarzystwie Studentów Stomatologii, biorąc udział w licznych konferencjach i warsztatach. W ORTO VIVA zajmuje się stomatologią zachowawczą, endodoncją, pedodoncją, protetyką. W tych dziedzinach na bieżąco podnosi swoje kwalifikacje. Potrafi nawiązać znakomity kontakt zarówno ze starszymi i młodszymi Pacjentami, tak by całkowicie wyeliminować stres związany z wizytą. Pracę z Pacjentami traktuje serio i z pełnym zaangażowaniem.

 

 

 

 

Lek. stom. Anna Domańska

 

Zajmuje się: stomatologia zachowawcza, endodoncja, chirurgia stomatologiczna, pedodoncja.

Specjalista stomatologii zachowawczej i endodoncji.

W 2000 roku ukończyła Wydział Stomatologii Akademii Medycznej w Białymstoku.W 2005 roku zdała państwowy egzamin uzyskując tytuł specjalisty w dziedzinie stomatologii zachowawczej z endodoncją.
Swoją wiedzę i umiejętności stale pogłębia uczestnicząc w konferencjach, wykładach i kursach praktycznych. W  ORTO VIVA zajmuje się endodoncją mikroskopową, leczeniem zachowawczym zarówno dzieci, jak i dorosłych oraz chirurgią stomatologiczną.
W pracy kieruje się profesjonalizmem. Cechuje ją życzliwość i otwarte podejście do Pacjenta i jego problemów.

 

 

 

Lek. dent. Małgorzata Kicka 

 

Zajmuje się : stomatologia zachowawcza, endodoncja, stomatologia dziecięca  

Ukończyła Uniwersytet Medyczny w Lublinie, staż podyplomowy odbyła w Przychodni Stomatologicznej Fundacji Zdrowia w Warszawie.

Interesuje się stomatologią zachowawczą, endodoncją i stomatologią dziecięcą. Bardzo lubi pracować z dziećmi. W ORTO VIVA do każdego ze swoich Pacjentów podchodzi indywidualnie, dobierając odpowiednie metody i plany leczenia, jednocześnie utrzymując miłą atmosferę. Jak sama mówi, stara się leczyć tak, jak sama chciałaby być leczona.   

 

 

 

Technik dentystyczny Eliza Pruchniewicz

 

Dyplomowany Technik dentystyczny. Jest uśmiechniętą i optymistycznie nastawioną do życia osobą. Praktykę zawodową zdobywała w jednej z renomowanych warszawskich pracowni ortodontycznych. Dzięki uczestnictwu w wielu szkoleniach i kursach ciągle podnosi swoje kwalifikacje, aby dla Orto Viva profesjonalnie wykonywać każdą kombinację i modyfikację aparatów ortodontycznych. Jej pasją są rajdy samochodowe, jednak, jak twierdzi, to właśnie technika ortodontyczna sprawia jej najwięcej radości. 

 

 

 

 

 

 

 

Higienistka Emilia Jankowska

 

Absolwentka Politechniki Koszalińskiej. Dyplomowana higienistka stomatologiczna. W ORTO VIVA wykonuje zabiegi profilaktyczne u dzieci, młodzieży i dorosłych wraz z edukacją i promocją zdrowia. Asystuje czynnie przy zabiegach chirurgicznych i ortodontycznych. Młoda aktywna mama. Interesuje się dietetyką oraz zdrowym trybem życia. Miłośniczka fitnessu i aktywności pod każdą postacią. Cechuje ją empatia, poczucie humoru oraz odpowiedzialność.

 

 

 

 

 

 

 

Higienistka Anna Borkowska-Skaruz

 

Absolwentka Medycznego Studium Zawodowego na kierunku fizjoterapii oraz szkoły dla higienistek stomatologicznych. Od 10 lat związana z branża stomatologiczną. Lubi pracę z Pacjentem a w niej ceni sobie rzetelność i dokładność w wykonywaniu swoich obowiązków. Czynnie asystuje przy zabiegach chirurgicznych oraz  ogólnostomatologicznych. W wolnym czasie lubi oddać się relaksowi z dobrą książką lub aktywnie z rodziną poza miastem.

 

 

 

 

 

 

 

Higienistka Joanna Mazurek

 

W ORTO VIVA zajmuje się :

profilaktyką dzieci, młodzieży i dorosłych oraz profesjonalną higienizacją (skaling. piaskowanie, lakowanie, lakierowanie).

 

 

 

 

 

 

 

 

Asystentka Ilona Grzybowska

 

Z wykształcenia Ratownik Medyczny. W Orto Viva uczestniczy przy zabiegach chirurgicznych, ortodontycznych oraz ogólnostomatologicznych. Cechuje ją sumienność oraz pracowitość. Wolny czas lubi spędzać z rodziną na łonie natury. W chwili wytchnienia sięga po dobrą komedię.

 

 

 

 

 

 

 

 

Asystentka Emilia Osęka

 

Absolwentka Uniwersytetu Marii Curie- Skłodowskiej w Lublinie. Dyplomowana asystentka stomatologiczna. W ORTO VIVA czynnie asystuje przy zabiegach ogólnostomatologicznych. W pracy ceni sobie zaangażowanie i dokładność w wykonywaniu obowiązków.  Ambitna, pomocna, lubiąca kontakt z ludźmi. Prywatnie miłośniczka  podróży i odpoczynku na świeżym powietrzu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Recepcjonistka Weronika Rosołek-Mądra

 

Absolwentka Pedagogiki Resocjalizacyjnej oraz Filologii Angielskiej Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach. Uśmiech i chęć niesienia pomocy to cechy, którymi kieruje się również w pracy, tym samym dbając o największy komfort Pacjentów. Prywatnie mama rocznej Zosi, jej pasje to muzyka filmowa i malarstwo.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Recepcjonistka Martyna Jastrzębska

 

Obecnie studentka studiów magisterskich na kierunku administracja bezpieczeństwa i porządku publicznego.
W pracy kieruje się zasadą "Recepcja sercem Przychodni". Jej pasja to piłka siatkowa i ręczna. Wolny czas spędza z przyjaciółmi i rodziną.

Mapa dojazdowa
Uwaga:
W związku z rozpoczęciem obowiązywania przepisów Rozporządzenia Parlementu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE ogólne rozporządzenie o ochronie danych, informujemy, iż od 25 maja 2018r. na naszej stronie internetowej obowiązuje zaktualizowana Polityka Prywatności

Ważne:
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będę one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej polityce prywatności
X